Odličovací tamponky

Sada 8ks bavlněných odličovacích tamponků pro opakované použití

Skladem
Kód: 699
100 Kč

Bavlněné odličovací tamponky pro opakované použití můžete využít doma i na cestách. Vyrobené jsou ze 2-3 vrstev látky. Přední jemná strana je určena k čištění pleti. Krásné vzory zajišťují zbytky dětských teplákovin z výroby dětského oblečení. Zadní hrubší strana je z bavlněné teplákoviny nebo dvojitého žebrovaného úpletu a je vhodná špíše pro odlíčení zbytků make-upu.

Tyto tamponky, verobené ze zbytků látek dokáží nahradit stovky jednorázových výrobků, které do naší přírody uvolňují mikroplasty. Jejich nákupem a používáním pomůžete i naší planetě.

Jednotlivé kusy v sadě jsou svými motivy laděné tak, aby k sobě navzájem ladily. Vhledem k tomu, že při jejich výrobě používám materiál, který by jinak skončil jako odpad, je každá vyrobená sada jiná a dodané zboží se může lišit od fotografií.

Sada obsahuje 8 ks odličovacích tamponků o rozměrech cca 7cm. Prát je, je možné v sáčku na drobné prádlo přímo v pračce až na 60°C, ale běžně stačí i nižší teplota.

Doporučuji k výrobku zakoupit i "Pytlík na uchování a praní odličovacích tamponků", který najdete také v této kategorii. Lze použít jako zásobník na použité tamponky, který je možné po uzavření rovnou vložit do pračky.

Zpět do obchodu