Komnata v kufříku "na přání"

"Domeček na přání" o velikosti 28 cm x 19 cm x 10 cm. Součástí domečku je panenka a dekorace dle Vašich představ.

 

 

Na dotaz
Kód: 521
1 300 Kč
Kategorie: Domečky

Domeček lze objednat ve více barevných variantách na míru vytvořený podle Vašeho přání. Může sloužit jako komnata pro princeznu, čarodějovo doupě, pláž s pirátským ostrovem, kateřnický salon, ale i jiná kouzelná místa, která by Vaše děti s panenkami rádi navštívili. Každý domeček v kufříku je originální svými barevnými kombinacemi a doplňky. Jedná se o moji ruční práci a nikdy nevytvářím opakovaně stejný domeček, máte tedy jistotu, že pokaždé obdržíte ORIGINÁL, který nebude mít nikdo jiný. 

Cena je orientační. Konečnou cenu Vám sdělím s nabídkou a bude se odvíjet od náročnosti zpracování Vašich přání.
Foto je pouze ilustrativní a zobrazuje domečky, které jsem vytvořila v minulosti. Pokud jste si tedy nevybrali z aktuálně nabízených domečků, stačí zaslat poptávku na zhotovení domečku na přání. Vaši představu zpracuji a co nejdříve Vás kontaktuji ohledně možných návrhů a cenové kalkulace. Dle náročnosti zpracování domečku se termín dodání objednávky domečku na přání pohybuje kolem 3-6 týdnů.


Domečky vyrábím z kartonových kufříků od českého výrobce zn. KAZETO. Dřevěný nábytek je vyrobený ručně a je ošetřený nátěry s atestem pro dětské hračky. Dekorace a umělé potraviny vyrábím ručně z FIMO-kids. Součástí obsahu navrženého domečku může být i vlastnoručně vyráběná drhaná panenka nebo libovolná panenka Evi Love - Evička od zn. Simba včetně doplňků. Nevhodné pro děti do 3 let.

Zpět do obchodu