Domeček v kufříku "L" velký

ORIGINÁLNÍ domeček pro panenky o velikosti 30 cm x 21 cm x 9,5 cm. Součástí každého domečku je postýlka, stůl, 2 židle, zrcadlový stolek, věšák, okénko se záclonkou a další dekorace. Barva dle skladové dostupnosti.

 

Na dotaz
Kód: 570
1 477 Kč
Kategorie: Domečky
Záruka: 2 roky

Každý velký domeček v kufříku je originální svými barevnými kombinacemi. Jedná se o moji ruční práci a nikdy nevytvářím opakovaně stejný domeček. Máte tedy jistotu, že pokaždé obdržíte ORIGINÁL, který nebude mít nikdo jiný. Foto je pouze ilustrativní a zobrazuje domečky, které jsem vytvořila již v minulosti. Domečky zasílám podle aktuální skladové dostupnosti. Na zažádání samozřejmě není problém zaslat informace nebo foto předem.

Pokud preferujete nějakou konkrétní barvu nebo kombinaci, napište mi ji prosím do poznámky v objednávce. Pokusím se Vám co nejvíce vyhovět. Pokud by požadovaná barva nebyla skladem, kontaktuji Vás telefonicky příp. e-mailem a domluvíme se, zda si vyberete z jiných dostupných barev, které budou k odeslání ihned, nebo pro Vás domeček vytvořím na objednávku, což může objednávku o nějaký čas zdržet.

Uvnitř každého domečku typu "L" naleznete postýlku s peřinkami, stůl s ubrusem, 2 židle, zrcadlový stolek se stoličkou a další dekorace barevně kombinované tak, aby ladily s barvou kufříku. Zrcadlo je z bezpečného materiálu. Jedná se vždy o plast nebo papír, takže se nemusíte bát, že se zrcátko rozbije. Věšáček na zdi je také součástí každého domečku a lze použít například pro odložení oblečení panenky. Domeček je plně vybavený. Pokud byste ovšem měli zájem o doplnění dalšího nábytku, můžete si jej přiobjednat v kategorii nábytek a já jej automaticky barevně sladím tak, aby ladil s nábytkem v odesílaném domečku. Stačí pak už jen vložit panenku a můžete s domečkem vyrazit na cesty.


Domeček je vyrobený z kartonového kufříku od českého výrobce zn. KAZETO o velikosti 30 cm x 21 cm x 9,5 cm. Dřevěný nábytek je vyrobený ručně a je ošetřený nátěry s atestem pro dětské hračky. Potraviny jsou vyrobené ručně z FIMO-kids. Domeček i nábytek má ideální rozměry pro panenky Evi Love - Evička od zn. Simba nebo pro mnou varobené drhané panenky. Tyto panenky nejsou součástí domečku. Libovolnou panenku do domečku si ovšem můžete přiobjednat v kategorii panenky, kterou naleznete také zde na e-shopu. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Zpět do obchodu