Domeček s letní zahradou

Azurový domeček o velikosti 30 cm x 21 cm x 9,5 cm. Součástí domečku je panenka, králíček, kolébka, stůl se židlemi, houpačka pro králíka a další dekorace.

 

Vyprodáno
Kód: 394
1 231 Kč
Kategorie: Domečky

Azurově zelený domeček slouží jako zahrádka pro malou holčičku a jejího kamaráda králíčka. Zařízený je v barevné kombinaci azurové a fialové. S nábytkem ze dřeva v přírodní barvě.  Na zdi visí obří plastové zrcadlo ve tvaru motýla, kteří zdomí i další stěny domečku. Na správné zahradě samozřejmě nesmí chybět zahradní trpaslíček, zasázené růže, konev na zalévání ani kovový kbelík s mopem. Houpačku s poduškou může využívat králíček ke svému odpočinku, když si holčička čte v zajímavé knize. V domečku je vše, co je vidět na fotkách. Stačí jen zavřít kufřík a můžete s domečkem vyrazit na cesty.


Domeček je vyrobený z kartonového kufříku od českého výrobce zn. KAZETO. Kniha je zmenšeninou opravdové knihy a je vyrobena na zakázku v českém rodinném knihařství Oujeských. Dřevěný nábytek je vyrobený ručně a je ošetřený nátěry s atestem pro dětské hračky. Součástí obsahu domečku je i panenka Evi Love - Evička se zvířátkem od zn. Simba včetně doplňků. Nevhodné pro děti do 3 let.

Zpět do obchodu