Domeček s duhovou princeznou

Duhový domeček o velikosti 27 cm x 21 cm x 9 cm. Součástí domečku je panenka, policová skříňka, gauč, stůl se židlí, ovoce a květina.

Skladem
Kód: 99
1 100 Kč
Kategorie: Domečky

Domeček s duhovými stěnami je vytvořený na míru pro duhovou princeznu, která si jej skutečně zamilovala. V luxusním komnatě samozřejmě nesmí chybět zdobený gauč s měkkými polštářky. Jídlo je prostřeno na třpytivém ubruse se stříbrným nádobím. Princezna by se zajisté neobešla ani bez obřího zrcadla a skříňky na své kosmetické drobnosti. Stříbrné věšáčky může použít například pro odložení svých šperků nebo šatů. V domečku je vše, co je vidět na fotkách. Stačí jen zavřít kufřík a můžete s domečkem vyrazit na cesty.


Domeček je narozdíl od jiných vyrobený z kartonové krabice s obrázkem a zlatým nápisem na horní straně a zavíráním na gumičku s knoflíkem. Velikost krabice je 27 cm x 21 cm x 9 cm. Dřevěný nábytek je vyrobený ručně a je ošetřený nátěry s atestem pro dětské hračky. Součástí obsahu domečku je i panenka Evi Love - Evička Rainbow Princess od zn. Simba v hodnotě 179,- Kč včetně doplňků. Nevhodné pro děti do 3 let.

Zpět do obchodu