Dětská ordinace s doktorkou

Červený domeček o velikosti 25 cm x 19 cm x 9 cm. Součástí domečku je panenka, postýlka, stůl se židličkou, nástroje a šaty pro doktorku.

Vyprodáno
Kód: 97
1 109 Kč
Kategorie: Domečky


Do červeného domečku s křížem se i se svojí ordinací nastěhovala dětská doktorka. Nesmí samozřejmě chybět doktorské náčiní, blok na recepty, postýlka s krajkou a květinovým povlečením, ani ubrus na stole. Vše samozřejmě v čistě bílé barvě. Na zdi visí polička na dekorace a doktorské náčiní. Věšáčky na zdech můžete použít například pro odložení oblečení, než si doktorka sundá svůj plášť. V domečku je vše, co je vidět na fotkách. Stačí jen zavřít kufřík a můžete s ordinací vyrazit na cesty.


Domeček je vyrobený z kartonového kufříku od českého výrobce zn. KAZETO. Dřevěný nábytek je vyrobený ručně a je ošetřený nátěry s atestem pro dětské hračky. Součástí obsahu domečku je i panenka Evi Love - Evička v letním oblečení od zn. Simba včetně doplňků. Nevhodné pro děti do 3 let.

Jako skvělý doplněk k tomuto domečku doporučuji panenku Evička je nemocná, kterou najdete zde: https://www.domecekvkufriku.cz/panenka-evicka-je-nemocna/

Zpět do obchodu